MySite-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MySite-bg

Форумът - Тук е мястото на което ще може да напишете вашето мнение за MySite-bg
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Kyle XY/Кайл Екс Уай

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
chereshkata

chereshkata


Брой мнения : 6
Join date : 30.10.2008
Age : 34
Местожителство : Scotland

Kyle XY/Кайл Екс Уай Empty
ПисанеЗаглавие: Kyle XY/Кайл Екс Уай   Kyle XY/Кайл Екс Уай Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 4:02 pm

Търся да гледам третия сезон на това сериалче. Даваха го преди година (ама не съм много сигурна) по FoxCrime и страшно много се зарибих. Изгледала съм двата сезона поне по 3 пъти и казаха, че януари тази година щял да се завърти и третия сезон по същата телевизия ама йок. Чаках, чаках, чаках ама не дочаках, защото се наложи да се преместя да живея извън България. И сега не знам дали са го пуснали, ама дори и да са, аз не мога и да гледам български телевизии online (поради причината, че не съм в страната). Та молбата ми е, ако можете да го намерите от някъде и да го качите. За мен няма да има значение дали е с БГ аудио или със субтитри (може даже и без тях). Мерси предварително. Smile
Върнете се в началото Go down
hAsho
Модератор
Модератор
hAsho


Брой мнения : 7
Join date : 24.05.2008

Kyle XY/Кайл Екс Уай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kyle XY/Кайл Екс Уай   Kyle XY/Кайл Екс Уай Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 4:15 pm

chereshkata написа:
Търся да гледам третия сезон на това сериалче. Даваха го преди година (ама не съм много сигурна) по FoxCrime и страшно много се зарибих. Изгледала съм двата сезона поне по 3 пъти и казаха, че януари тази година щял да се завърти и третия сезон по същата телевизия ама йок. Чаках, чаках, чаках ама не дочаках, защото се наложи да се преместя да живея извън България. И сега не знам дали са го пуснали, ама дори и да са, аз не мога и да гледам български телевизии online (поради причината, че не съм в страната). Та молбата ми е, ако можете да го намерите от някъде и да го качите. За мен няма да има значение дали е с БГ аудио или със субтитри (може даже и без тях). Мерси предварително. Smile

За този сериал ли става въпрос? http://vbox7.com/play:766ef839
Върнете се в началото Go down
 
Kyle XY/Кайл Екс Уай
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MySite-bg :: Видео :: Търся...-
Идете на: