MySite-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MySite-bg

Форумът - Тук е мястото на което ще може да напишете вашето мнение за MySite-bg
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За сега всичко е супер но.......

Go down 
+2
Aalesund
nackoa
6 posters
АвторСъобщение
nackoa

nackoa


Брой мнения : 4
Join date : 24.05.2008
Age : 57
Местожителство : Русе

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 9:20 am

Не знам от кога сте стартирали,но сте на доста високо ниво.Всичко е мого хубаво-само да не стане както с някой други подобни като вас-развиха се супер и после искат кеш колкото да пуснеш една кабеларка.Пожелавам ви късмет и успехи в бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Aalesund
Admin
Admin
Aalesund


Брой мнения : 42
Join date : 31.03.2008
Age : 39
Местожителство : Навсякъде в мрежата

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeПет Май 30, 2008 4:05 am

nackoa написа:
Не знам от кога сте стартирали,но сте на доста високо ниво.Всичко е мого хубаво-само да не стане както с някой други подобни като вас-развиха се супер и после искат кеш колкото да пуснеш една кабеларка.Пожелавам ви късмет и успехи в бъдеще.
Нивото ни е високо, защото искаме да предложим тази услуга по нов, по различен начин и то не само с предлагане на тв, но на игри и други услуги.
Бъди сигурен, че докато аз съм главен администратор на сайта и негов собственик той ще е БЕЗПЛАТЕН, никога няма да се въведе плащане, дори няма и да се изисква регистриране за да може да се гледа тв, играе игри или друго. Сайта ще се развива и имам за цел той да стане най-популюрния в България и чужбина, правя го със собствени пари за това нещата стават бавно. Имам идея да закупя необходимия хардуер и софтуер за да може самия сайт да излъчва тв, и ще пускаме каквито Вие искате, само незнам колко струват лицензите, но ако не са космически бих инвестирал още лични средства в MySite-bg.com lol!
Върнете се в началото Go down
http://mysite-bg.net
nackoa

nackoa


Брой мнения : 4
Join date : 24.05.2008
Age : 57
Местожителство : Русе

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeСря Юни 04, 2008 7:02 pm

От твоите уста в божиите уши.ДАНО СИ ДЪРЖИШ НА ДУМАТА.Ако стане както си го замислил -ще сринеш много он-лайн ТВ.Успех за теб-а за нас ще е супер.
Върнете се в началото Go down
GEIMARCHETO
Двамата Братовчеди Модове
Двамата Братовчеди Модове
GEIMARCHETO


Брой мнения : 10
Join date : 29.08.2008

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 9:19 pm

ако направиш така саита ще стане варха
Върнете се в началото Go down
fcw

fcw


Брой мнения : 2
Join date : 29.09.2008

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 1:00 pm

честито.супе р е сайта.2 неща от мене.първо сменете електриково зеленото.отвратително е и трудно се чете и второ ако добавите дема2 и ринг тв ще сте номер 1
Върнете се в началото Go down
Mirotvorec

Mirotvorec


Брой мнения : 9
Join date : 08.10.2008

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 10:48 pm

Жив и здрав да си, Админ! Малко ми е трудно да се оправям с компютрите, та така и не се научих да свалям филми, а тук е толкова лесно-щракваш с мишлето и ... филмът тръгва Smile
С изключение на спортни предавания телевизии почти не гледам, а тук ще мога да гледам качествени, надявам се, филми.
Сигурно ще имам и въпроси, защото както споменах не съм много на "ти" с тая техника, надявам се да не съм досаден много Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://silverunicorn.org/
nadegda

nadegda


Брой мнения : 4
Join date : 06.05.2009

За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitimeСря Май 06, 2009 2:45 pm

Сайта Ви е върха,само не разбирам,защо не мога да вляза от няколко дни и много ме е яд!
Успех!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За сега всичко е супер но....... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сега всичко е супер но.......   За сега всичко е супер но....... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За сега всичко е супер но.......
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MySite-bg :: За MySite-bg и Форумът :: Дискусии, предложения-
Идете на: